pátek 27. května 2016

Rebelka od YSL

Po delší pauze jsem konečně zpátky, nyní jako bakalář! Státnice jsou úspěšně za mnou (konečně). A dneska vám ukážu jednu věc, která se mnou byla právě v mém velkém dnu. Je to Rebel Nudes Glossy Stain od Yves Saint Laurent.
Vybrala jsem si ho díky spolupráci s eshopem el-nino.cz. Vybrala jsem si trošku šílený odstín, takže jsem byla zvědavá, jak na mě bude vypadat. 

Mám tedy odstín číslo 108 Violine Out Of Control. Je to fialová s modrými odlesky. Barvu nemůžu k ničemu přirovnat, protože opravu nemám k čemu :D 

Je to glossy stain, to v podstatě znamená dlouhodržící lesk. Jo s tím bych souhlasila. V první vrstvě na rtech trochu lepí, když ho pak přetřu znovu, lepivost už nějak nevnímám. Barva je taková průhledná, označila bych ji jako sheer, ale dá se navrstvit, takže nakonec můžete mít na rtech opravdu sytou fialovou.Výdrž je cca 3 hodiny, záleží jak moc jíte, pijete, mluvíte apod. 

Můžete ho samozřejmě nosit samostatně, nebo jím přetřít rtěnku pro docílení hodně zajímavého efektu. Moc se těším, až si s ním budu právě takto hrát a zkoušet, co to udělá na různých odstínech rtěnek. 
Co se týče balení, asi vám nemusím dlouze popisovat, že je to bomba. U YSL se mi líbí všechny obaly všech výrobků. 


Na eshopu mají k dispozici tři odstíny (ZDE), ten můj stojí 550,- Kč. Ale jeden odstín je k dostání za 360,- u něj bych asi neváhala a šla bych do něj. 
Moje první fotka se statusem bakaláře. Všimněte si, prosím, mojí hezké fialové pusy :--) haha

1 komentář:

  1. Vyzerá to na pekný odtieň, pôsobí na mňa pekne prirodzene, len by to chcelo ešte nejakú foto zblízka. A gratulujem k Bc.
    Štýl ženy

    OdpovědětVymazat

Díky za komentář!