úterý 10. května 2016

Proč tu nejsem a jedna malá rezence

Ahoj všem! 
Asi jste si všimli, že blog poslední měsíc nějak nefunguje. Sice jsem důvody uváděla už v minulém příspěvku, ale raději je uvedu ještě jednou :)
Nejprve jsem spisovala bakalářskou práci, kterou jdu v úterý 17.5. obhájit, a ve středu 18. 5. mě čekají státnice! Jsem z toho nervózní už teď. Snažím se učit, ale jde to pomalu a blbě a samozřejmě, že už nemám moc času. Proto jsem neměla čas ani na blog. K tomu jsem chytla rýmu a mám pocit, že se brzo sesypu, ale nějak to prostě musím zvládnout. 
Mám spoustu věcí na recenze, které taky budou, ale až po zmíněných státnicích, kdy si budu užívat volna a chvíli klidu, takže můžu vesele fotit produkty a psát o nich. Dnes aspoň v rychlosti o jednom másle na rty (tu recenzi mám připravenou asi půl roku, ale nějak mi nezbyl čas ji zveřejnit :D
Je to klasické máslo na rty od Astor, v odstínu 002 Loved Up. Ano, másla na rty tak trochu v poslední době upadají, nahradily je rtěnky (zvláště ty tekuté a matné), ale jelikož brzy přijde léto (a má být prý ještě teplejší než loni - fuj!), tak se na máslíčka vyloženě těším. Jsou pro mě totiž letní záležitostí.
Barva je taková karamelová. Něco mezi béžovou, hnědou a oranžovou. Má taky trochu třpyt, nebo spíše lesk (nebo chcete-li shimmer - mě tyhle věci připadají stejné). A hodí se bezvadně pro tmavší líčení očí. Opět je moc příjemné na rtech, ovšem výdrž je tak hoďku/dvě. Ale to mě osobně nevadí, protože když chci mít na rtech opravdový držák, volím jiné produkty.

To je pro dnešek vše, bohužel čas mě tlačí, takže se jdu zase věnovat učení. Mějte se krásně a snad brzy ahoj u další (pořádné) recenzi!


2 komentáře:

  1. Přeju hodně štěstí se státnicemi! :) Mě čeká příští týden 18.5. ústní maturita :D Už se nemůžu dočkat až bude po všem... I když se to pořád těmihle máslíčky na rty všude jenom hemží, tak jsem ještě žádné nevyzkoušela (asi proto, že mi to přijde jako drahý balzám na rty), ale ty od Astor mě i celkem lákají :)

    OdpovědětVymazat
  2. Skola je vzdy prvorada takze drzim palce:)Pozyvam na velku predletnu GIVEAWAY, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2016/05/rexona-giveaway.html

    OdpovědětVymazat

Díky za komentář!