středa 17. června 2015

Řasenka od YR

Tuhle Extra tvarující řasenku jsem dostala k nějakému nákupu, takže byla vlastně zadarmo :) Byla jsem za ní celkem ráda, protože s řasenkami od YR jsem dosud neměla vůbec žádnou zkušenost, tak jsem byla zvědavá, co je tohle zač. 
Řasenka má stříbrný obal (který ačkoliv se leskne, tak se nijak neupatlává), a jeho kartáček je trochu ve tvaru přesýpacích hodin a je gumový. Jediné co mi vadí, je délka "tyčky", ne které je umístěn kartáček (chápete co tím myslím? :D) - je totiž hrozně krátká a nejsem na to zvyklá, ale není to žádná vada.

Jeho kartáček má speciální zásobník, takže nemusíte kartáček pořád namáček do řasenky. Nějak moc nechápu, jak to funguje, ale je pravda, že si obě oči nalíčíte, i když do řasenky namočíte kartáček jen jednou. Řasy prodlouží, dodá jim objem a pěkně je nadzvedne. Taky je i trochu rozčeše, ale jsem zvyklá na lepší "rozčesaný" efekt u jiných řasenek.

Oficiální cena je přes 400 Kč, což je celkem pálka. Za cenu kolem 200,- Kč bych si ji klidně koupila znovu :)

Zkoušeli jste už nějakou řasenku od YR? A co říkáte na tuhle?

5 komentářů:

 1. Mám pravděpodobně podobnou akorát mám ve stříbrném obalu. Také jsem ji dostala k nákupu a musím říct, že mi řasy udělá teda perfektní :)))

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tahle má taky stříbrný obal :D Pak mají ještě nějakou zlatou :)

   Vymazat
 2. Nikdy jsem řasenku od YR neměla, ale tahle má pěkný finish, takže se na ni asi mrknu taky :) Díky za tip :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/06/nakupy-sephora-teta-rossman-manufaktura.html

  OdpovědětVymazat
 3. Od YR jsem taky ještě řasenku neměla, tahle ale dělá moc pěkné řasy :)

  OdpovědětVymazat
 4. Řekla bych, že asi všechny řasenky od YR jsou super. Mám od nich zatím jen jednu a jsem s ní moc spokojená. Tahle vypadá úžasně :)

  Life by Peggie

  OdpovědětVymazat

Díky za komentář!