čtvrtek 23. srpna 2012

Bourjois Konturovací tužka na rty Levres ContourBourjois Konturovací tužka na rty Levres Contour, odstín 13 Coquette

Tato tužka mi byla zaslána e-shopem krasa.cz, se kterým jsem navázala spolupráci. Spolupráci mohu zatím pochválit, produkty mi přišly rychle a jsem s nimi spokojená (ikdyž to bylo překvapení, protože jsem netušila co mi pošlou). Co se týče e-shopu jako takového, komunikace s nimi je také skvělá, a vše probíhá rychle a bez problémů (zkoušenost má a mých přátel).


Teď už k samotnému produktu. 
Oficiální text:
Vyhlazující krémová tužka na rty zabrání rozmazávání vaší rtěnky díky přesnému ohraničení rtů. Kontura vám umožní upravit rty do dokonalého tvaru. Konturovací dřevěné tužky jsou vhodné zejména do kabelky, protože jsou odolnější proti otřesu. Volte odstín tužky, podobný vaší rtěnce.

Aktivní látky - minerální a rostlinné (růže, zelený čaj), pigmenty
Výhody - dlouhotrvající, přesné tahy, krémové složení, které nevysušuje rty
Odstín - 13 Coquette
Hmotnost (obsah) - 1,14 g
Cena - 138- Kč


Když jsem rozbalila balíček, který mi přišel, byla jsem trochu zklamaná. Konturka na rty? Pro mě? A tmavé červená? Špatně! Nemám žádnou tmavou rtěnku, ke který by tahle konturka sedla. Ale co už, otestovat jsem ji chtěla, jedna proto, že by vás to mohlo zajímat a zadruhé proto, že značku Bourjois mám velmi ráda.
A jak jsem tedy testovala? Jednoduše jsem si s ní vykreslila celé rty a hlavní co mě zajímalo bylo, jestli se bude rozmazávat a jak dlouho na rtech vydrží. 
Uspěla. Velice. Měla jsem ji na puse od 18 hod do 8 hodin ráno a vydržela. Nerozmazávala se, a všichni mi říkali, že mám moc hezkou rtěnku :) 
Dále nevysušovala, ale popravdě jsem si rty před i po nanesení tužky rty přetřela balzámem.
Případné chyby v konturování se dají lehce opravit.
Můžu vám ji tedy jen a jen doporučit. Funguje jako konturka a případně i jako rtěnka. Já ji rozhodně nezahazuji a budu si s ní malovat rty. 
Ideál, dala bych ji 1*.
P.S. Velice mě překvapilo, že je na tužce napsáno "made in Czech Republic". Nevím, kde se to tam vzalo, já měla zato, že se Bourjois vyrábí ve Francii. Nevíte o tom někdo něco?P.S. Chcete někde na bok dát seznam připravovaných recenzí a článků, nebo se raději necháte překvapit?

6 komentářů:

 1. teda ta vypadá vážně moc hezky! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Vypadá skvěle! :) I ta cena je fajn, ale to made in czech republic mě také překvapilo..

  OdpovědětVymazat
 3. Vyzerá pekne, mám od Bourjois len ceruzky na oči a make-up. Možno časom vyskúšam.

  OdpovědětVymazat
 4. Wow, vydrží tak dlouho? Tak to si píšu na wishlist :))

  OdpovědětVymazat
 5. Barva ti parádně sedne a že to vyrábí u nás mě docela dost překvapilo :)

  OdpovědětVymazat
 6. Tak to jsi mě velice mile překvapila. A je ještě vyhlazující! Nevím, co dělám špatně, ale rtěnky buď nedrží anebo mi drží na zubech:-D. Takže konturka se zdá býti docela fajn řešením:-)

  OdpovědětVymazat

Díky za komentář!