sobota 21. ledna 2017

Stimaral aneb nový příliv energie

Ahoj všichni! Vítám vás v novém roce 2017. Doufám, že letošní rok bude o dost lepší, než ten minulý. Dneska mám pro vás speciální recenzi, a to na věc, kterou jsem nikdy předtím nepoužívala (a ani vlastně nepotřebovala). Produkt mám už od konce listopadu, takže je dostatečně otestovaný. V té době toho na mě bylo moc. Škola, brigáda, pak nečekané ukončení brigády, hledání nové, nalezení nové, do toho seminárky...prostě jsem měla problém to všechno zvládnout. Byla jsem protivná, naprosto nepoužitelná a neskutečně unavená. Ono se možná zdá, že chodit na brigádu a studovat není nic složitého, ale já se přiznám, že nejsem zvyklá být více méně celý den soustředěná a produktivní. Každopádně produkt, o kterém to dneska celé je, mi právě pomohl mojí únavu a nepoužitelnost překonat. Je to trochu slohovka, ale pokud vás to fakt zajímá, tak si ji snad dočtete. A upřímně, už mi chybělo napsat něco takhle dlouhého, co není práce do školy.


Jedná se o bylinný přípravek ENERGY STIMARAL . Tahle lahvička obsahuje komplex látek, které vyvolávají proces řídících center nervového systému. Zvyšuje odolnost organismu (na zimu při chřipkové epidemii se to hodí), fyzickou i duševní výkonnost (sbohem, podzimní deprese!), odstraňuje únavu a navrací energii. Není návykový (a to je důležité!), a funguje lépe než hromada kafíček, energiťáků a různý chemických stimulantů. Taky podporuje zlepšení činnosti mozku (a to potřebuje každý), soustředění, paměť, vnímavost, pomáhá na neurózu (jo a tu já mám), podrážděnost (ehm, to jsem celá já), úzkost (jsem úzkostná i z toho, že mi ujede šalina a já do práce přijdu dříve jen o 20 minut a ne o 30), deprese, nespavost apod. 

Tak, teď se vám přiznám, že jsem k tomu byla skeptická. Já, stará nervóza (tak mi často říká mamka :)), věčně protivná, hádavá, nesoustředěná... mě by mělo pomoct nějakých 7 kapek bylinek? To jako fakt? A víte co? Pomohlo! Fakt!

Zhruba po třech dnech užívání mi to začalo docházet. Funguje to! Nejsem nervózní, jsem milá na lidi, které bych za normální okolností nakopala do pr.. (zadku), nejsem tak unavená, asi se mi zlepšila i imunita, protože mě neskolila žádná nemoc (jo, rýmu tu jsem měla, ale za dva dny byla pryč - většinou potřebuju tak týden), no prostě paráda! A co mě velmi potěšilo byl fakt, že i když mám dostatek energie, večer si v pohodě lehnu a usnu. Není to tak, že byste prostě měli té energie tolik, že byste nemohli usnout. A dokonce se mi spí i lépe, ale nevím, jestli je to to nějaký účinek kapek, spíš je to z toho, že jsem celkově více v pohodě.

Co se týče složení, žádné špatnosti tam nehledejte. Stejně byste je nenašli. Celé složení sem vypisovat nebudu (protože strýčka Googla umí používat každý), ale hlavní složkou je zlatý kořen - rozchodnice růžová. Ta má skvělé účinky - působí proti depresím a stresu, má antioxidační účinky, zlepšuje imunitu (a mnohem více, opět pokud vás to zajímá, tak si to najdete.) A třeba to někoho potěší - roste u nás v ČR. 

Užívání je jednoduché, nejprve je nutné lahvičku pořádně protřepat (a nemíchat, haha), nakapete si tak 7 kapek na lžičku, lupnete to do sebe a zapijete vodou. Nechutná to vůbec dobře (spíš to chutná pěkně hnusně), ale pro ten účinek to klidně oželím). Užívala jsem ho 3 týdny v kuse, minimálně ráno (někdy i odpoledne), a pak jsem si dala týden pauzu. Během pauzy jsem ale nezaznamenala, že by jeho účinky nějak opadly. Teď ho užívám spíše sporadicky, občas si nějaký den "nedám" a snažím se vykoumat co to se mnou udělá. Jsem opravdu o něco unavenější.

Já mám Energy Stimaral z BENU lékárna (ZDE), stojí tam 379,- Kč. Já ho můžu tedy s klidným svědomím doporučit, a rozhodně si koupím další balení. Jinak, od listopadu, kdy jsem ho začala používat mi z lahvičky ubylo cca 1,5 cm. Mají tedy i spoustu jiných kapek, je třeba podívat se na to, jaké máte problémy a případně jaké je složení. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za komentář!