sobota 1. října 2016

NYX Lingerie

Když jsem v létě byla v Praze, nemohla jsem nejít do NYX obchodu. Můj taťka (se kterým jsem tam byla) z toho nebyl dvakrát nadšený, ale přežil to. V obchodě mě překvapilo, že tam nebylo vůbec nic, co jsem chtěla :D Jo, chápu, že se všichni zbláznili, když tento obchod otevřeli, a nejspíš je a bude věčně vykoupený. Ale nechápu to. Nyx je k dostání na internetu v ČR už hodně dlouho, a v některých Douglasech mají taky stojany. Ty jsou ale dost osekané. Ale na netu se dá sehnat vše. Já plánovala v Praze okouknout některé věci, s tím, že si je případně objednám online. No ale nebudu to zakecávat, nebyla bych to já, abych si i tak něco neodnesla :-) V košíku mi skončil Matte Lip Cream v odstínu Prag, jedny oční stíny, Micro eyebrow pencil, Wonder pencil, a tenhle Lip Lingerie. (A nebojte, zrecenzuju všechno, ale věci na rty mají vždy přednost).

Ano, sáhla jsem po Lingerie proto, že ho chválí skoro celý svět. Odstíny jsou nádherné, o tom teda žádná. Tolik nude barev vedle sebe jsem dlouho neviděla. První problém je najít nude odstín, který na vás bude fakt nude - ani moc světlý, ani moc tmavý. Já jsem chtěla něco spíše světlejšího, protože tmavších nude rtěnek mám dost. 
Rozhodovala jsem se mezi Baby Doll, Satin Ribbon a Lace detail. Vůbec jsem nevěděla, který si vybrat, a znuděný taťka už mě popoháněl, tak jsem vzala ten první, po kterém jsem sáhla a šla jsem. A tak jsem si vzala Baby doll :)

Tak a teď k nošení téhle věci. Na rtech schne opravdu rychle. Chvíli je dost krémový a během sekundy zmatní. Udělá na rtech takovou zvláštní vrstvu, je to jako pogumované, a když dám rty k sobě, tak trochu lepí. Co se týče výdrže, ta je dlouhá, o tom žádná. Jídlo i pití dá v pohodě. Ale je mi na rtech prostě nepříjemný. Nemám nějak zvlášť suché rty, dávám pod něj vždycky balzám, ale tu divnou suchou krustu mi na rtech udělá vždycky. Přežiju s ním tak hodinu, tak ho musím setřít a dát znova a zase, vydržím hodinu. Mám pocit, že čím déle mám Lingerie na rtech, tím více se chce do rtů vpít, a tím vysušuje. Nevím, nejvíc mě vysušuje Sephora Lip stain, a opět to zmíním, nejlepší z těchto matných lip stainu je Bourjois Velvet Rouge. 
Ještě jedna věc (a to mi dělá i jejich Matte Lip cream) - je potřeba dát nejdříve konturku a pak Lingerie, jinak se okraje rozpíjejí. Jo, chápu, že je normální si dávat konturku, ale málokdy se mi stane, že by to byla opravdu nutnost. Pro mě je to krok navíc. 


Tady Lingerie mě za 249,- Kč dvakrát neuchvátilo, nevím, jestli je to odstínem, nebo mými rty, ale štve mě to a je to škoda, protože z barev bych si vybrala mmimálně další tři. 

Máte nějakou z Lingerie stainů? Vyhovuje vám? A jaký lip stain máte nejraději?
Pěkný víkend!5 komentářů:

 1. Tady takový odstín podle mě moc vidět ani nejde, já bych ráda nějaký ten tmavší :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 2. Tento produkt bych chtěla vyzkoušet, akorát bych zvolila nějakou tmavší verzi :)

  September Favourites 2016

  My September 2016

  OdpovědětVymazat
 3. Lingerie je na mém wishlistu, těším se, až ji vyzkouším :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
 4. tieto farby sa mi páčia kraasne su:) a tebe sa hodi

  OdpovědětVymazat
 5. Lingerie Embelishment mám na wishlistu, ale už z více stran jsem slyšela, že na nošení je to nic moc a že pocit na rtech je nepříjemný.

  OdpovědětVymazat

Díky za komentář!