pátek 1. dubna 2016

Summer is now ?!

Před nedávnem jsem dostala k testování dvě nové vůně od značky Mexx. Ano, patří k těm levnějším, pro někoho možná k obyčejnějším vůním, které jsou dostupné i v drogérii, ale já je mám ráda. Za svůj život jsem od Mexxu měla několik vůni, a všechny byly fajn. Nemůžete očekávat nějaké těžké, velmi intenzivní parfémy, co na sobě cítíte celý den. Ale pokud jste spíše na takové svěží a lehké záležitosti, tohle bude něco pro vás.

Vůně se jmenuje Summer is now. Ano, sice je do léta ještě čas, sotva začalo jaro, ale já třeba vůně řadím do kolonky jaro + léto a podzim + zima. Obě vůně, jak dámská, tak pánská jsou opravdu svěží a opravdu mi připomínají slunné, teplé dny. Nejspíše se budu vonět i tou pánskou variantou, protože mému nosu lahodí o něco málo více, než ta pro dámy (a nejspíš to bude tím pepřem, ten mi ve všech pánských vůních voní) :-) Ještě dodám, že je vůně určena pro věkové rozmezí 20 - 30 let, s čímž souhlasím. Na starších ani mladších lidech si ji moc nedokážu představit. Výdrž je okolo 2/3 hodin. To záleží. Na někom vydrží déle, na někom méně :)

Dámská vůně obsahuje:

Základ - pižmo, santalové dřevo
Srdce - frézie, mirabelky
Hlava - hruška, listy ananasu

Pánská vůně:

Základ - pačuli, jantar
Srdce - jablko, cedrové dřevo
Hlava - kardamom, pepř

Ono i to balení působí svěžím, letním dojmem. Dámská varianta je růžová, flakón je kulatý a obě varianty mají okolo flakónu vystouplý nápis Mexx. Pánská je zelená a hranatá. Přesně tak bych si to i představila - oblé tvary pro ženy, a hranatá pro muže.

Mě se tedy vůně líbí, a to jak dámská, tak pánská. Cena je cca 500,- Kč / 40 ml

3 komentáře:

Díky za komentář!