čtvrtek 10. března 2016

Nádhera od Estée Lauder


Dneska bych vám chtěla ukázat jednu nádheru. Opravdovou nádheru. Je to rtěnka od Estée Lauder z kolekce Pure Colour Envy. Jen ten obal je něco naprosto skvostného. Mám ráda tmavě modrou a zlatou, a jak vidíte, přesně takové barvy jsou na obalu rtěnky. Nahoře na víčku je vyražen název značky, a dole najdete nálepku s odstínem. Co mě dostalo (a s čím si často hraju), je to, že má rtěnka v sobě magnet, takže vršek se ke zbytku doslova "přilepí". A hlavně se vám  nemůže stát, že by se vám rtěnka v kabelce třeba otevřela (to se mi často stává s Essence rtěnkami, ale tohle je taky jiná liga žejo). 

Mám odstín 440 Irresistible (neumím to ani vyslovit :-D).Je to hnědý odstín, se studenějším nádechem, a na mě jako na majitelce velmi světle pleti, je celkem výrazný. Je trochu podobná Thalii od NYXU (o té jsem psala TADY). Je ke mě tedy trochu kontrastní, mám raději teplejší odstíny, ale prostě se mi takové odstíny na mě líbí.

Konzistence je trošku krémovější, moje (dost suché rty) nijak nevysušuje, a vydrží mi na rtech klidně 6 hodin (případně i více). Její vrchní krémová vrstva se časem jakoby "vcucne" do vašich rtů a díky domu takhle dlouho vydrží (podobně to dělala i Rouge Volupte od YSL). 

Koupíte ji třeba na El-nino.cz - ZDE za 490,- Kč (což je podle mě super cena, za takovou krásu).

Co říkáte na tuhle rtěnku? Měli jste někdy nějakou od EL? Mě teda velice zaujaly a možná si někdy udělám radost a pořídím si další kousek :)


10 komentářů:

 1. Tento odstín vypadá velice zajímavě :) Zadnou jejich rtěnku jsem ještě nezkoušela.

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětVymazat
 2. Vypadá moc dobře a cena není nijak hrozná na to, že jde o Estée Lauder :)
  Lovely imperfections | Naturalium giveaway

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to je peckový odstín, paráda! :)

  Monnica

  OdpovědětVymazat
 4. Ta cena je opravdu přijatelná na to, že je to taková značka. Odstín rtěnky se mi moc líbí.


  Jarní Soutěž

  OdpovědětVymazat
 5. Skvělá výběr barvy, moc ti sluší :)

  OdpovědětVymazat
 6. No je nádherná a sluší ti, docela podobná té Essence, jen samozřejmě hezčí a určitě kvalitnější.

  OdpovědětVymazat

Díky za komentář!