čtvrtek 19. července 2012

Avon Viva Pink

Dnes mám pro vás recenzi laku z Avonu.
V poslední době si nehty lakuji jen tělovými barvami, proto jsem si řekla, že by byla občas dobrá změna, tak jsem sáhla po tomto výrazném, růžovém laku.
Lak mi vydržel zhruba 4 dny (což je na mé poměry dlouhá doba). Měla jsem dvě vrstvy a lak přežil i domácí práce (nádobí umývám každý den).
Lak také  brzy zasychá (docela mě to překvapilo, jak rychle). U laků z avonu jsme zvyklá čekat min. 5 minut, a tento byl do minuty suchý. Což je příjemné plus.
Je ho 12 ml a stojí kolem 80,- Kč (jak kdy). 

Co vy a laky z Avonu? 6 komentářů:

 1. vypadá krásně a takový množství za 80 korun je dobrý :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já mám laky od Avonu moc ráda. Mám jich hrozně moc, skoro všechny barvy a tahle je taky moje oblíbená. Cenově jsou super a vzhledem k tomu, že mám srovnání i s drahými laky, tak můžu s klidem říct, že se naprosto vyrovnají lakům od OPI, Essie či Dior... Rozdíl je jen v cené (bohužel).

  OdpovědětVymazat
 3. je velmi pekny a to ze ti vydrzal 4 dni je uzasne..ja sa vytesujem, ked mi lak vydrzi na nechtoch 2 dni :)

  OdpovědětVymazat
 4. Love the color of your nails!

  I really like your blog, I´m following you :D
  ... maybe if you have time, you could visit my blog too, and if you like it, follow me back ;)
  Kisses!
  http://modacapital-blog.com

  OdpovědětVymazat
 5. Mám úplně ten samý a tu barvu zbožňuju :) S výdrží jsem taky spokojená, ale mám jiný lak od avonu, z jiné řady, který má krásnou barvu, ale už v den nalakování se mi bohužel vždycky začne loupat, nepomůže ani top coat :/ Takže co se mě a laků od avonů týče, nemám úplně vyhraněnej názor.. :D

  OdpovědětVymazat

Díky za komentář!