pondělí 14. listopadu 2011

Souboj řasenek

Napadlo mě udělat srovnání mých nejoblíbenějších řasenek. Začnu těmi, které zbožňuji!


Lancome: Hypnose Drama 01 (Black) 6,5 ml
Oficiální text:Tato řasenka nabízí luxusní a rychlé nalíčení Vašich řas. Jedním tahem docílíte Vámi žádanému objemu řas. Díky aplikátoru ve tvaru -S nalíčí zakřivené křivky Vašich řas a bez problému dodá potřebný objem. Nalíčí i ty nejmenší a krátké řasy. Díky textuře řasenky s vysoce nasycenými vosky a intenzivními pigmenty to není žádný problém.Textura obsahuje také Pro-Vitamín B5, který dodává potřebnou hydrataci k lepšímu nanášení a zabrání tak slepování řas. 
Můj názor: Velký objem řas a natočení souhlasí. Ovšem velkou nevýhodou této (jinak úžasné) řasenky je, že docela slepuje řasy. Na kartáčku vždy zůstane spousta barvy, takže abych neměla místo pěkných řas slepence, musím kartáček před nanesením na řasy otřít. A velkou výhodou je, že řasy jsou po aplikaci řasenky měkké (u většiny řasenek jsou pak řasy tvrdé a lámou se)
Cena: 450 - 800,-


L´oréal Paris: Volume Milion Lashes 9 ml
Oficiální text: Řasenka pro extra objem a hustotu, dokonale zdůrazněný svůdný pohled. Složení obsahuje kolagen a kyselinu hyaluronovou, které napomáhají k prodloužení a většímu objemu řas. Kartáček zajistí perfektní nalíčení bez slepení řas. Jeho jemné štětinky obtočí každou řasu zvlášť, což dokresluje krásné a bezchybné nalíčení očí.
Můj názor: Opravdu dodá objem a hustotu. Ovšem i tento ("zázračný") kartáček umí řasy slepovat, a naučit se s ním správně zacházet mi chvíli trvalo. Občas mi z této řasenky slzí oči (nevím teda proč). 
Cena: 200-400 KčBylo pro mě trochu překvapením, když jsem zjistila, že obě řasenky jsou svým výsledkem skoro totožné. Jak vidíte na horních dvou obrázcích (tam jsem bez řasenky) - mé řasy jsou krátké a objemu taky moc nepobraly. Takže tyto řasenky jsem si vybrala správně. 
Je mi jasné, že v tomto srovnání asi vyhrává Loreal, a to hlavně díky ceně a celkově výhodnějšímu balení. Ale já osobně mám na oku radši Lancome. Není to tou značkou, ale ta řasenka má trochu jiné složení než Loreal a moje oko to prostě pozná :D
Prostě a jednoduše - pokud nemáte na Hypnose Drama, zkuste Milion Lashes (nebo si kupte nalepovací řasy a máte vyhráno).

5 komentářů:

 1. mně připadá, že ta Loreal se po nějaké době začne z řas drolit a to mně opravdu dost vadí

  OdpovědětVymazat
 2. Dokonalé řasy !! :)

  http://veroniewithlove.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. Já miluji řasenky od Lancome. Jinak s tou Lorealkou naprosto souhlasím.

  OdpovědětVymazat
 4. Loni jsem neměla moc peněz nazbyt, a tak jsem nákup řasenky odkládala, dokud to šlo, až jsem zjistila, že tu L´Oréalku mám už víc než rok a pořád ujde (už se trochu drolila, ale pořád lepší než třeba Maybelline po jednom měsíci).

  kalivrata.blogspot.com

  OdpovědětVymazat

Díky za komentář!